Çdo ditë, çdo natë e fundit Khushi natë të bukur

Khushi se har DIN shtretër
Çdo natë, natë të bukur.
Për hapat që Pdae
Shiu i luleve.
Happy Birthday.
`
Aromatik jetën tuaj
Futur telat nga shkëlqim të jetës tuaj
Këto vijnë në një ditë të mbarë në jetën tuaj Hzar
Dhe ne "Happy Birthday", që do të quhet çdo kohë.
`
Ne kemi atë në dëshirat tuaja ditëlindjen
Ne do të takohen në një Judës
Vullneti i tij është jetë me premtimin
Do të të jap jetën time, Apna hai yeh irada ...
`
moshën tuaj, unë le hëna zbritur nga yjet,
Bliss me lule nga ditëlindjen tuaj I Mnau,
Unë të marrë atë të gjithë bukurinë e botës së,
Sajaau Yeh Mehfil Haseen kryesore har është nazaaron.

Më i lartë 10 Ditëlindja Shayari, New Birthday Shayari 2016

Check it out tmerrshëm mbledhjen Shayari.

 • AAP këtë Phool të Gulshan mein jo Nahin khilte,
  Par ao pe aasmaan farishte BHI fakr hai Harta,
  AAP ki Zindagi had se Zyad kimti hain,
  Janam din AAP hamesha hi yu mnaye hanste hanste.
  Janamdin Mubarak
 • Aroma aromatik lule të jetës tuaj,
  Futur telat nga shkëlqim të jetës tuaj,
  Mosha juaj si dielli,
  Gjithmonë kujtohet botën,
  të sigurojë që ju Mahfail ditëlindjen,
  Këto vijnë në një ditë të mbarë në jetën tuaj Hzar,
  dhe ne “Birthday Gëzuar” Duke thënë çdo herë…
 • A Tu Hai Mera Hare Nyara
  Happy birthday për ju, udhëtimin tuaj
  Ju nuk mori më NZR
  Përballen me atë, ju nuk jeni në depresion në Buda cute..
 • Pra, efekti do të jetë i zemrës Uroj Awaz, Ne humbas ato dhe le ta lajme !
 • Ho Puri khwahish Muzikë Mjeshtre e erëza Aapki,
  Jo milje khushiyon Jahan aapko,
  Jab agar AAP aasma zgjebe Ka ek tara,
  Për Bhagwan Dede sara aasma aapko.

  *Gëzuar Dita e lindjes *

 • Aasman që bulndiyo par naam ho apka,
  Dirty është pozicioni juaj në hënë,
  Ne jetojmë në një botë të vogël,
  Le Sarah të jetë në Kudaa tuaj.
 • Har Rah Asan tuaj,
  Har Rah ose khushiya tuaj,
  Din Har khubsoorat ho,
  Aisa hi jivan ho varfër,
  Yahi har din meri dua ho,
  Aisa hi tumhara har janamdin ho!!!
 • Se drita erdhi Ṣubḥ Lecce,
  ray shine i ri si pasion të ri,
  Gjithmonë mbani flakën e besimit Jlke,
  Banke do i dha rrugën për harresë
  Gëzuar Birtday
 • Mos harroni, nëse ju nuk jeni ditëlindjen tuaj,
  Të mbajtur kutinë tuaj celular e Çekisë Yuhi përditshme,
  Nuk do të harroj ditëlindjen e mikut të tij,
  Chahe Woh ho Mera din Akhiri,
  Ju Zrur msg tim. do të,
  Shkroi në it.What “Kënaqur me Jmdin tuaj”.
 • Mos gila, A nuk ankohen,

  Unë vetëm donte që ju të mbani të paprekur…

Mbi të është e gjitha e fundit Birthday Shayari, New Birthday Shayari 2016